قوانین و توضیحات اولین تورنمنت فان هانتر فمیلی

1. محوریت این تورنمنت بر خلاف هر تورنمنت دیگر کیل یا وین نیست بلکه گشت و گذار و پیدا کردن مناطق خاص در هر مپ می باشد!

2. مرحله مقدماتی تورنمنت در 4 شب و 4 مپ با مود TPP برگزار می شود!

3. حضور پلیر های شبیه ساز در این تورمنت مجاز نمی باشد !

4. نیم ساعت قبل از شروع بازی 10 تصویر از 10 نقطه هر مپ در اختیار تیم ها قرار داده می شود که پیدا کردن و گرفتن اسکرین شات مشابه اسکرین شات هایی که از قبل در اختیار تیم ها قرار داده شده است باعث کسب بالاترین سطح امتیاز تورنمنت یعنی 100 امتیاز می شود! توجه شود هر تیمی که زودتر از یک نقطه اسکرین شات بگیرد امتیاز آن نقطه را کسب کرده و گرفتن اسکرین شات های بعدی از آن نقطه امتیازی نخواهد داشت!

5. هر کیل 10 امتیاز ، هر 100 دمیج 5 امتیاز ، هر 100 واحد بازگردانی خون 5 امتیاز و هر ریوایو 5 امتیاز خواهد داشت!

6. وین شدن بازی به ازای هر عضو زنده از تیم 50 امتیاز خواهد داشت ! ( حداکثر 200 و حداقل 50)

7. حضور در ویس چنل های مخصوص تیم شما در سرور هانتر فمیلی الزامی بوده و حضور کامل تیم در ویس چنل 200 امتیاز خواهد داشت

8. گرفتن اسکرین شات پس از اتمام بازی از صفحه نتایج الزامی بوده و این اسکرین شات حداکثر تا 10 دقیقه پس از بازی باید در اختیار برگزار کننده قرار بگیرد!

9. غیبت در یک شب ، نفرستادن اسکرین نتایج ، هرگونه چیت و تقلب ، توهین و اهانت به سایر تیم ها حذف مستقیم از تورنمنت را در بر خواهد داشت

10. برای حذف شدن تیم از تورنمنت به علت چیت تشخیص تیم اسپکت کافی بوده و نیازی به اثبات نمی باشد! در صورت درخواست برای ارائه مدارک چیت ، این مدارک در اختیار عموم قرار خواهد گرفت !!!

11. جوایز نقدی این تورنمنت برای تیم اول 110000 تومان و برای تیم دوم 60000 تومان و برای تیم سوم 30000 تومان می باشد! ضمنا جوایز غیرنقدی نفیسی نیز به تیم های برتر اهدا خواهد شد!

12. فرم امتیاز بندی این تورنمنت به شکل زیر می باشد: تمامی حقوق و امتیازات و ایده این تورنمنت برای مجموعه هانتر فمیلی محفوظ می باشد

ارسال نظر