سوالات رایج

با توجه به این که صنف مشخصی برای فعالان در حوزه ی پرداخت های بین الملل تعریف نشده است، لذا امکان دریافت نماد اعتماد برای ما و هیچکدام از سایت های همکار وجود ندارد و صرفا از اعضا ی انجمن کسب و کارهای اینترنتی می باشیم. امیدواریم به زودی مشکلات پیش رو برداشته شوند تا بتوانیم قدمی در جلب اعتماد هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز برداریم.
پرداخت از هرکدام از زیر مجموعه های فروشگاه Envato تنها با اکانت خود ما صورت میپذیرد . در صورت تمایل، سفارش خرید خود را بدون اطلاعات لاگین ثبت فرمایید. ما قالب و یا افزونه مورد نظر شما را دانلود میکنیم و به همراه لایسنس برای شما ارسال می نماییم.
تسویه حساب های کاربری در روزهای غیر تعطیل، هر روز ساعت 12 از طریق شماره شبا واریز میگردد. لازم حواله های پایا هر روز ساعت 15:45 از سمت بانک واریز میگردد.
خرید کالای فیزیکی و دریافت محصول در ایران در شرایطی امکان پذیر است که مطابق با قوانین سایت مورد نظر، کاربران ایرانی تحریم نشده باشند. اما چنانچه آدرس گیرنده کشوری غیر از ایران باشد منعی برای پرداخت وجود ندارد.
شما می توانید بعد از افتتاح حساب در دوره ی یک یا دو ماه اول با مبالغ کم با حساب خود کار کنید و در طول زمان مبالغ شارژ خود را بیشتر کنید. با توجه به اینکه حساب پی پال نسبت به شماره تلفن ایران و ای پی ایران حساس می باشد باید دقت کنید که تراکنش های خود هیچ گونه آدرس و آی پی از ایران ثبت نشود.